Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji

Pytania i odpowiedzi Nr 1do przetargu na modernizację gruntów


Łęczna, dnia 2010-04-27

ZP.3431/10/2010
Pytania i odpowiedzi Nr 1

wg. rozdzielnika


Dotyczy: zapytania do treści SIWZ, dotyczącej postępowania w trybie przetargu na usługi modernizacji ewidencji gruntów dla obrębów: Antoniów, Antoniów-Kolonia, Białka, Białka-Kolonia, Cyganka, Dąbrowa, Górne, Jaszczów, Jaszczów-Kolonia, Kajetanówka, Klarów, Łańcuchów, Łysołaje, Łysołaje-Kolonia, Maryniów, Milejów, Milejów-Osada, Ostrówek-Kolonia, Popławy, Starościce, Wólka Bielecka, Wólka Łańcuchowska, Zalesie, Zgniła Struga w jednostce ewidencyjnej Milejów poprzez uzupełnienie operatu ewidencyjnego o ewidencję budynków i lokali.


Starosta Łęczyński z siedzibą: Aleja Jana Pawła II 95A, 21-010 Łęczna, przekazuje pytania Nr 1 oraz odpowiedzi na zadane pytania, jakie wpłynęły do Zamawiającego w dniu 26 kwietnia 2010r. o godz. 08:00 do postępowania w trybie przetargu nieograniczonym na usługi modernizacji ewidencji gruntów dla obrębów: Antoniów, Antoniów-Kolonia, Białka, Białka-Kolonia, Cyganka, Dąbrowa, Górne, Jaszczów, Jaszczów-Kolonia, Kajetanówka, Klarów, Łańcuchów, Łysołaje, Łysołaje-Kolonia, Maryniów, Milejów, Milejów-Osada, Ostrówek-Kolonia, Popławy, Starościce, Wólka Bielecka, Wólka Łańcuchowska, Zalesie, Zgniła Struga w jednostce ewidencyjnej Milejów poprzez uzupełnienie operatu ewidencyjnego o ewidencję budynków i lokali:
a) Czy istnieje warstwa konturów budynków w bazie EWMAPA?
b) Jeśli tak to ile i jakie kontury budynków zawiera?
c) Czy po wykorzystaniu operatów z pomiarów sytuacyjnych i prawnych do wprowadzenia budynków pozostałe zostaną wprowadzone na podstawie mapy zasadniczej? (wektoryzacja)
ile jest operatów do wprowadzenia?
d) Jaka jest ilość budynków do pomiaru?

Ad a) Mapa ewidencyjna nie zawiera warstwy budynków, brak konturów budynków w programie EWMAPA.

Ad b) Jak w punkcie a - brak konturów budynków w programie EWMAPA.

Ad c) W obszarze objętym zamówieniem około 3400 budynków uwidocznionych jest na mapie zasadniczej w skali 1:1000 i 1:500, natomiast około 4000 budynków na mapie w skali 1:2000 (założonej w latach 70. na podstawie zdjęć lotniczych); zamawiający dopuszcza wektoryzację konturów budynków z mapy w skali 1:1000 i 1:500 tylko w przypadku braku operatów pomiaru budynków.
140 budynków można wprowadzić na podstawie operatów z inwentaryzacji budynków,
około 600 budynków można wprowadzić na podstawie operatów z założenia mapy zasadniczej lub jej aktualizacji, wykonanych zgodnie z instrukcją G-4 w oparciu o państwową osnowę poziomą.

Ad d) Szacunkowa liczba budynków do pomiaru wynosi 3500.

Pliki

Geoportal
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego i Gminy Spiczyn 2010
zobacz
Studia Łęczyńskie Tom 2-3
zobacz

Copyright © 2018 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron krakówprojektowanie stron kraków